Elsőáldozás 2019.

Kedves Szülők!

Kedves Szülők! 

Gyermekük keresztelésekor ígéretet tettek arra, hogy úgy nevelik majd őt, hogy hitünk szerint éljen!

Örömmel értesültem, hogy ezen vállalt kedves kötelességüknek azon túl, hogy otthon szeretettel beszélnek hitünkről és rendszeres imádságra és Szentmise látogatásra buzdítják gyermeküket, hitoktatásra is beíratták!

Gyermeküknek, azzal hogy az általános iskola 3. osztályosa lett, lehetősége nyílik arra, hogy a Szentgyónás és Szentáldozás szentségében részesüljön!

Előreláthatóan az elsőáldozás a Fájdalmas Anya Templomban 2019 tavaszán lesz.

Az magától értetődő, hogy az elsőáldozásra készülő gyerekek vasárnaponként Szentmisére jönnek, (Szentmise a Fájdalmas Anya Templomban: minden vasárnap 11.00), illetve részt vesznek az iskolai hitoktatásban, valamint majd a későbbi időpontban induló plébániai szentségi felkészítőn.

mellékelt jelentkezési lapot kérem a hitoktatónak 2018. október 19-ig leadni.